výrobní dílny pro školky


DÝŇOVÁNÍ - září a říjen. Program probíhá v zámeckém sklepení/viz fota v galerii/ - výroba a zdobení svíčky a mýdla  ve tvaru dýně, ducha, nebo podzimního motivu. K této akci dostanete hotové čokoládové lízátko s podzimním motivem. Cena za žáka 150,-Kč
K této akci je možné přidat  krmení zvířátek za 20,-KčVENKOVNÍ NOVINKA POUZE V MĚSÍCÍCH: KVĚTEN,ČERVEN, ZÁŘÍ A ŘÍJEN.
Obsahuje: hledání kouzelných hadích vajíček v hadinci/ bez živých hadů/. Každé dítě si v hadinci vybere jedno vajíčko a následně si z vajíčka vytluče kladívkem drahý kámen - minerál/máme cca 20 druhů, např: amethys, jaspis, křišťál..../. Tuto akci zvládají děti od 3 let věku. Na svůj kámen dostane každý látkový sáček. Dále si naplní látkový sáček levandulovo obilnou směsí /do prádla, pod polštář.../. V ceně je i krmení zvířátek.
Cena za tuto akci je 120,-Kč za žáka, jeden doprovod pro10 dětí má tento program za 1,- Kč.

K této akci je možné přidat:
- plnění čokoládové pomády/mazátka na rty/ za 60,- Kč
- vázání levandulové kytičky za 20,- Kč
- hotové čokoládové lízátko ve tvaru žabky za 45,- Kč
- hotový perníček s levandulovým posypem za 20,- Kč
Upozornění: jedná se o venkovní akci. Posvačit je možné pouze venku, k dispozici jsou
stoly, lavičky i WC.


VNITŘNÍ PROGRAM:
1.
Alchymistická dílna, učebna lektvarů a perníkářská dílna.
Program obsahuje: ukázku parní destilace bylin, představení  vonných přírodních esencí. Výrobu koupelového oleje 100 ml, plnění čokoládové pomády na rty a plnění koupelové mořské soli s bylinnými extrakty do lahvičky 100 ml. V perníkářské dílně výrobu 2 kusů medových perníčků a  ukázku vytlačování perníčků starou  metodou do forem z lipového dřeva. Dále děti dostanou balíček 2 kusů hotových čokoládových lízátek naší výroby, z pravé čokolády, bez palmových tuků a bez lepku. Cena za tuto akci je 300,-Kč za žáka, 1 doprovod pro 10 dětí má tento program za 1,- Kč.

2.
Alchymistická dílna, učebna lektvarů a perníkářská dílna.
Program obsahuje: ukázku parní destilace bylin, představení  vonných přírodních esencí. Výrobu koupelového oleje 100 ml, plnění čokoládové pomády na rty a plnění koupelové mořské soli s bylinnými extrakty do lahvičky 100 ml. V perníkářské dílně výrobu bylinkového čaje. Dále děti dostanou balíček 2 kusů hotových čokoládových lízátek naší výroby, z belgické čokolády, bez palmových tuků a bez lepku. Cena za tuto akci je 300,-Kč za žáka, 1 doprovod pro 10 dětí má tuto akci za 1,- Kč.

Krmení zvířátek.
Ke každému programu dostanete 1 kyblík/20 žáků  krmení pro zvířátka. 

Ceník:

plnění lahvičky  koupelovou mořskou solí s bylinnými extrakty 100 ml 60,-Kč
plnění koupelového oleje 100 ml 80,-Kč
plnění pomády na rty 5 ml 60,-Kč
výroba 2 kusů medových perníčků 70,-Kč
 čokoládová lízátka 2 kusy 90,- Kč, pro žáky Mš 80,- Kč


Zvýhodněná cena výroby perníčků pro děti z Mš a Zš  za 20,- Kč
nutné objednat předem.