výrobní dílny PRO ŠKOLY


VENKOVNÍ AKCE:

Krmení zvířátek.
Akce obsahuje: krmení zvířátek mlékem a kukuřicí, ukázku výroby krmení na historickém mlýnku a krouhači, komentovanou prohlídku s průvodcem v historickém kostýmu. V ceně je zahrnut suvenýr- mýdlové zvířátko. Cena za tuto akci je 80,-Kč za žáka. Doprovod zdarma.

Opékání špekáčků.
Akce obsahuje: opékání špekáčku, chléb, kečup, hořčice, domácí limonádu. Cena 50,-Kč za žáka.


VNITŘNÍ AKCE:

Akce č. 1
Alchymistická dílna, učebna lektvarů a perníkářská dílna.
Akce obsahuje: ukázku parní destilace bylin, představení  vonných přírodních esencí. Výrobu koupelového oleje 100 ml. V perníkářské dílně výrobu 2 kusů medových perníčků starou vytlačovací metodou do forem z lipového dřeva. Cena za tuto akci je 100,-Kč za žáka, 1 doprovod pro 10 dětí má tuto akci zdarma.


Akce č. 2
Alchymistická dílna, učebna lektvarů a perníkářská dílna.
Akce obsahuje: ukázku parní destilace bylin, představení  vonných přírodních esencí. Výrobu koupelového oleje 100 ml, plnění čokoládové pomády na rty a plnění koupelové mořské soli s bylinnými extrakty do lahvičky 100 ml. V perníkářské dílně výrobu 2 kusů medových perníčků starou vytlačovací metodou do forem z lipového dřeva. Cena za tuto akci je 220,-Kč za žáka, 1 doprovod pro 10 dětí má tuto akci zdarma.Akce č. 3
Alchymistická dílna, učebna lektvarů, svíčkárna a perníkářská dílna.
Akce obsahuje: výrobu jarní/zimní svíčky ve tvaru kapříka, stromečku, sněhuláka, prasátka, zajíčka, beránka, mašinky... Zdobení svíčky 20x170 mm v barevných politurách. Výroba 6 kusů vánočních lodiček-plnění vosku do ořechových skořápek/nebo vykrojení mýdla/, plnění koupelové soli do lahvičky 100 ml. V perníkářské dílně vytlačení 2 kusů medových perníčků do dřevěných forem z lipového dřeva včetně pečení.
Cena za tuto akci je 205,-Kč za žáka, 1 doprovod pro 10 dětí má tuto akci zdarma.


Ceník:
zdobení ploché svíčky - tvary v barevných politurách75,-Kč
zdobení svíčky v barevných politurách 20x175 mm 25,-Kč
odlévání 6 kusů lodiček/vykrajování mýdla 30,-Kč

plnění lahvičky  koupelovou mořskou solí s bylinnými extrakty 100 ml 60,-Kč
plnění koupelového oleje 100 ml 80,-Kč
plnění pomády na rty 5 ml 60,-Kč
výroba 2 kusů medových perníčků vytlačovací metododou 70,-Kč

Zvýhodněná cena výroby 2 kusů perníčků pro děti z Mš a Zš 20,-Kč


phone

Software, který ochrání váše online data

Lorem ipsum dolore ab dre colore lanka. Lorem ipsum dolore ab dre colore lanka. Lorem ipsum dolore ab dre colore lanka. Lorem ipsum dolore ab dre colore lanka. Lorem ipsum dolore ab dre colore lanka.Lorem ipsum dolore ab dre. Lorem ipsum dolore ab dre colore lanka. Lorem ipsum dolore ab dre colore lanka.