spolupráce

S kým spolupracujeme? 

Franchisor disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby svíček, mýdel, koupelových solí a voskovek, jejich prodeje a provádění exkurzí spojených s vlastní výrobou a dále vyvinul a rozvíjí koncept tzv. Svíčkáren pod ochrannou známkou „RODAS“. V současné době franchisor provozuje v České republice v rámci tohoto konceptu jednu vlastní Svíčkárnu, další svíčkárny budou zaměřeny na prodej a realizaci exkurzí a budou budovány pod vedením franchisora v rámci franchisingového konceptu nazvaného Koncept RODAS a bude používat označení Svíčkárny RODAS. Vedle výše uvedeného označení bude pro tyto Svíčkárny typický jednotný systém vybavení, nabízeného zboží a služeb a vedení podniku, který spočívá zejména v následujícím:
Franchisor a jeho koncept Svíčkáren RODAS má velmi dobrou pověst a ochranná známka, pod kterou je tento koncept znám, je synonymem pro Svíčkárnu nabízející kvalitní zboží a zajímavý druh volno časové aktivity.
Franchisor je řádným členem České asociace franchisingu, která dodržuje Evropský  kodex  franchisingu.
Tento koncept je určen pro osoby, které mají velice dobrý přístup k dětem a vhodné prostory pro tento koncept. Více na tel. 603 229 436 nebo osobně.